Los Nr. 121

1958-59, ”Christmas/new year and march uprising”-sheets, mint never hinged, very fine, Mi. 510,--
1958-59, ”Weihnachten/Neujahr und Märzaufstand”-Blocks, tadellos postfrisch, Mi. 510,--

Block 128-31 (288)

Ausruf

100 EUR